ДОСЯГНЕННЯ

Робота колективу відзначена грамотами Міністерства освіти і науки України, Донецької державної адміністрації,  а також багаточисельними грамотами та листами подяки міського управління освіти.

Матеріали роботи колективу представлені на сайті облІППО, сторінках журналу «Дошкільне виховання», «Джміль», газети «Розкажіть онуку».

Практичні доробки педагогів закладу відзначені грамотами лауреатів Всеукраїнського конкурсу освітніх технологій «Творчий учитель - творчий учень» та «Педагогічний супровід дітей  раннього віку».

Своєрідним результатом роботи педагогічного колективу став регіональний семінар з організації життєдіяльності дітей за Базовою програмою «Я у Світі». В ході його проведення, педагоги дитячого садка презентували свої практичні  доробки, різні форми організації педагогічного процесу за новою програмою, до апробації якої заклад був залучений  наказом ГУОН №359 від 21.06.2004р.

За результатами державної атестаційної експертизи (2006р.) рівень освітньої  діяльності дошкільного закладу оцінено як високий. Характер педагогічної діяльності колективу означено, як творчий.

За активну участь в акції «Зеленій і квітни, рідне місто» (2008, 2009, 2011р.р.), а також у  фестивалі дитячої творчості «Талановитий малюк» (2007, 2008, 2010, 2013р.р.), вихованці дошкільного закладу нагороджені почесними грамотами управління освіти.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ