"Діти мають жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості"                                                                                                       Василь Сухомлинський

Комунальний дошкільний навчальний заклад №26, розпочав своє існування в листопаді 1989 року. Спочатку це був дошкільний заклад  №26 Макіївського ордена Леніна металургічного комбінату імені С.М.Кірова. У  2000 році дитячий садок був переданий у міську комунальну власність.

В дошкільному закладі функціонує 6 груп: 2 групи раннього віку для дітей 2 – 3 років та 4 дошкільні групи для дітей 3 – 6 років.

Для наших маленьких вихованців ми розробили спеціальне, здорове, дитяче меню. Уся їжа, що готується на кухні, лише із натуральних і свіжих продуктів, щоб зберегти максимальну користь.

У нашому дитячому садочку по-домашньому затишно. Тут  зручно і просторо, на території садку є велика гральна площадка.  Також, у нас є свій живий куточок, де існують рибки, черепашки, папуги та інші улюбленці дітей.  Багато різних Іграшки для розвитку дітей.

А ще ми дуже полюбляємо відзначати різноманітні свята усією нашою родиною, влаштовуємо всілякі дитячі ранки, концерти, зустрічі, вечора талантів, спектаклі.

Педагогічний колектив дитячого садка - досвідчений, творчий, професійний. Із 12 педагогів 9 мають вищу освіту, є спеціалістами другої, першої та вищої категорії.

Педагоги  реалізують нові підходи, у забезпеченні збалансованого розвитку дитини : диференційованого, діяльнісного, інтегрованого, особистісно орієнтованого. Вони впроваджують сучасну психолого-педагогічну систему, педагогічні технології, спрямовані на розвиток компетентної особистості, здатної жити у правовому, демократичному, гуманістичному суспільстві.

Головними напрямками роботи, над якими працює колектив, є:

-   створення комфортних умов для розвитку дітей, відповідно до умов сьогодення;

-   збереження психофізичного здоров’я дітей;

-   розкриття природних можливостей кожної дитини;

-   забезпечення умов, що сприяють всебічному розвитку дитини,  через організацію профільного навчання;

-   розвиток ідей педагогіки співпраці з наукою, школою, батьками та громадськістю;

-   формування професійної компетентності педагогів;

-   реалізація цілісного підходу до дитини, її розвитку, навчання і виховання з боку вихователів та батьків.

Для вирішення цих задач, у дошкільному закладі працюють:

-   україномовні групи;

-   профільні групи ( пізнавального розвитку та екологічна);

-   гурток англійської мови;

-   хореографічний гурток;

-   театральна студія для обдарованих дітей.

Робота колективу відзначена грамотами Міністерства освіти і науки України, Донецької державної адміністрації,  а також багаточисельними грамотами та листами подяки міського управління освіти.

Матеріали роботи колективу представлені на сайті облІППО, сторінках журналу «Дошкільне виховання», «Джміль», газети «Розкажіть онуку». Практичні доробки педагогів закладу відзначені грамотами лауреатів Всеукраїнського конкурсу освітніх технологій «Творчий учитель - творчий учень» та «Педагогічний супровід дітей  раннього віку».

Своєрідним результатом роботи педагогічного колективу став регіональний семінар з організації життєдіяльності дітей за Базовою програмою «Я у Світі». В ході його проведення педагоги дитячого садка презентували свої практичні  доробки, різні форми організації педагогічного процесу за новою програмою, до апробації якої заклад був залучений  наказом ГУОН №359 від 21.06.2004р.

За результатами державної атестаційної експертизи (2006р.) рівень освітньої  діяльності дошкільного закладу оцінено як високий. Характер педагогічної діяльності колективу означено як творчий.

За активну участь в акції «Зеленій і квітни, рідне місто» (2008, 2009, 2011р.р.), а також у  фестивалі дитячої творчості «Талановитий малюк» (2007, 2008, 2010, 2013р.р.), вихованці дошкільного закладу нагороджені почесними грамотами управління освіти.

Дошкільний навчальний заклад №26 можна охарактеризувати, як справжній дім для малят мікрорайону «Строїтель», місце продуктивної співпраці батьків з вихователями, що у ньому працюють, а також навчальний майданчик для творчого розвитку і професійного зростання кадрів.

Ми поєднали традиції, материнську любов, сучасну методику виховання та естетику, що виховує смак і бажання підтримувати й створювати красу.

Шановні батьки, бабусі та дідусі, ми будемо дуже раді прийняти і Ваших діточок до нашої дружньої родини.

Комунальний дошкільний навчальний заклад №26,  розташований за адресою: 86110, мікрорайон «Строїтель», 10а.

Якщо у Вас є додаткові запитання, Ви можете скористатися формою зворотнього зв’язку або поставити питання на форумі сайту. Ми обов’язково відповімо Вам.

MP3Button:uploads/editor/8563/512157/mp3player/song1.mp