Наш дитячий садок

Дошкільний навчальний заклад №26 можна охарактеризувати, як справжній дім для малят мікрорайону «Строїтель», місце продуктивної співпраці батьків з вихователями, що у ньому працюють, а також навчальний майданчик для творчого розвитку і професійного зростання кадрів.

Педагогічний колектив дитячого садка - досвідчений, творчий, професійний. Із 12 педагогів 9 мають вищу освіту, є спеціалістами другої, першої та вищої категорії. Педагоги  реалізують нові підходи, у забезпеченні збалансованого розвитку дитини : диференційованого, діяльнісного, інтегрованого, особистісно орієнтованого. Вони впроваджують сучасну психолого-педагогічну систему, педагогічні технології, спрямовані на розвиток компетентної особистості, здатної жити у правовому, демократичному, гуманістичному суспільстві.

В закладі функціонує 6 груп: 2 групи раннього віку для дітей 2 – 3 років та 4 дошкільні групи для дітей 3 – 6 років. Для наших маленьких вихованців ми розробили спеціальне, здорове, дитяче меню. Уся їжа, що готується на кухні, лише із натуральних і свіжих продуктів, щоб зберегти максимальну користь. У нашому дитячому закладі по-домашньому затишно. Тут зручно та просторо, на території садку є велика гральна площадка.  Також, у нас є свій живий куточок, де існують рибки, черепашки, папуги та інші улюбленці дітей.  Багато різних іграшок для розвитку дітей.А ще ми дуже полюбляємо відзначати різноманітні свята усією нашою родиною, влаштовуємо всілякі дитячі ранки, концерти, зустрічі, вечора талантів, спектаклі.

Ми поєднали традиції, материнську любов, сучасну методику виховання та естетику, що виховує смак і бажання підтримувати й створювати красу. Шановні батьки, бабусі та дідусі, ми будемо дуже раді прийняти і Ваших діточок до нашої дружньої родини!